DATAKOM. Порядок доставки продукции по Украине, а также - в такие страны как: Беларусь, Молдова, Россия, Казахстан, Узбекистан, Киргизия, Литва, Латвия, Эстония, Грузия, Азербайджан
datakom-ukraine header.jpg
044 451-7300; 044 451-7344;

Час роботи: Понеділок-П’ятниця з 10:00 до 18:00.  

DATAKOM. Порядок доставки заказов

Наша компанія виконує доставку продукції DATAKOM по Україні за допомогою служби Нова Пошта.

За бажанням покупця, можливе використання будь-яких інших внутрішніх та міжнародних поштових служб доставки, включаючи кур'єрські служби як по території України, так і в інші країни, такі як, Молдова, Казахстан, Узбекистан, Киргизія, Литва, Латвія, Естонія, Грузія, Азербайджан та багато інших країн.

Вартість доставки

Вартість доставки товару залежить від регіону, обсягу замовлення та конкретної служби доставки. Оплата за доставку здійснюється замовником самостійно безпосередньо при отриманні замовлення на підставі тарифів перевізника.

За додатковою домовленістю вартість доставки може бути включена у вартість замовлення.

Час доставки

Час доставки погоджується з менеджером служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується в робочі дні з 10:00 до 18:00 години. Товари, замовлені вами у суботу та неділю, доставляються у понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною під час оформлення замовлення. Якщо необхідно доставити товар на іншу адресу, необхідно повідомити адресу нашому менеджеру, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на організацію вам будуть передані рахунок та накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри та споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. При отриманні замовленого товару перевіряйте комплектність товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

Якщо упаковка товару має пошкодження, уважно перевірте збереження самого товару та негайно пред'явіть претензії до служби доставки.

  • КОРОТКИЙ КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ DATAKOM
  • ІНТЕРНЕТ- МОНІТОРИНГ ГЕНЕРАТОРІВ
  • ІНТЕРНЕТ- МОНІТОРИНГ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ
  • Програмне забезпечення та ліцензії
  • Контактори та автомат. перемикачі 4PRO
  • Щити, шафи та рубильники АВР
  • Щити автом. управління генераторами
  • Моделі попередніх поколінь
datakom-ukraine header.jpg