DATAKOM. Информация о компании-производителе контроллеров управления электрогенераторными установками, генераторами переменного тока, двигателями и автоматики ввода резервного электроснабжения. Щитовые измерительные приборы и анализаторы параметров электросети Datacom.
datakom-ukraine header.jpg
044 451-7300; 044 451-7344;

Час роботи: Понеділок-П’ятниця з 10:00 до 18:00.  

DATAKOM. Информация о компании производителе.

Компанія DATAKOM є провідним європейським розробником і виробником систем управління та автоматизації бензинових, дизельних та газових електрогенераторних установок (AMF), контролерів їх синхронізації, автоматики введення резерву (АВР або ATS), зарядних пристроїв акумуляторів, регуляторів напруги генераторів змінного струму (AVR), регуляторів частоти обертання двигунів, а також – широкого спектру промислових вимірювальних приладів: вольтметрів, амперметрів, частотомірів, мультиметрів та аналізаторів параметрів електромереж.

Сучасний дизайн, широкі функціональні можливості та висока надійність виробів за доступних цін, дозволили продукції Датаком набути широкої популярності у всьому світі та здійснювати продаж у більш ніж у 100 країнах із щорічним обсягом більше одного мільйона одиниць.

Постійна робота над інноваціями та безперервний контроль якості відповідно до міжнародних стандартів є гарантом високої надійності всього спектру продукції.

З кожним роком все більшу кількість виробників електрогенераторних установок та систем промислової автоматики вибирають контролери DATAKOM як основу систем керування для продукції, що випускається.

Контролери Datakom можуть бути встановлені як заміна пристроїв управління електрогенераторних установок таких виробників як Perkins, Deutz, Caterpillar, Mitsubishi, Yanmar, MTU, John Deere, Guascor, Hatz, Cummins, Lister Petter, Kubota, Scania, Hyundai, Volvo, EMSA, Dalgakiran, Kipor, Endress, Forte, SDMO та багатьох інших.

Завдяки високій якості, сучасному дизайну, багатофункціональності та конкурентним цінам, DATAKOM є чудовою альтернативою контролерам Woodward, Comap, Deif, Lovato, Dynagen, Bernini, EMKO, DeepSea, Kutai тощо.

На нашому сайті до ваших послуг:

· реальні та конкурентоспроможні ціни від Виробника;
· широкий асортимент товарів у наявності та на замовлення;
· якісні описи та зображення товарів;
· гарантійне обслуговування;
· купівля товару, не виходячи із дому чи офісу;
· швидке узгодження товару з клієнтом на підтвердження замовлення;
· обмін товарів неналежної якості та багато іншого.

Ми завжди раді спілкування з нашими клієнтами. Якщо у вас є будь-які побажання, пропозиції, зауваження щодо роботи нашого сайту - пишіть нам, і ми з вдячністю візьмемо вашу думку до уваги.
  • КОРОТКИЙ КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ DATAKOM
  • ІНТЕРНЕТ- МОНІТОРИНГ ГЕНЕРАТОРІВ
  • ІНТЕРНЕТ- МОНІТОРИНГ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ
  • Програмне забезпечення та ліцензії
  • Контактори та автомат. перемикачі 4PRO
  • Щити, шафи та рубильники АВР
  • Щити автом. управління генераторами
  • Моделі попередніх поколінь
datakom-ukraine header.jpg